Mikołajki w "Krainie Baśni"

Mikołajkowy poniedziałek wprawił nas w wesoły nastrój, mimo pogody za oknem. Po śniadaniu odwiedził nas sam Mikołaj! Zostawił nam przedświąteczne...pierniczki :)

Dał nam również bardzo ważne zadanie - samodzielne ich ozdobienie i zabranie do domu. Sprawiło nam to mnóstwo frajdy. Kreatywności i podjadania kolorowych i słodkich piernikowych ozdób nie było końca :)

Pluszowy MIŚ

25 listopada każdego roku to dla dzieci dodatkowa okazja do przytulania pluszowych "odganiaczy" koszmarów, pocieszycieli, ocieraczy łez i najlepszych przyjaciół :)

Pluszowe misie towarzyszą dzieciom w domu, przedszkolu, u lekarza. Pomagają w najtrudniejszych momentach, zwłaszcza, gdy mama i tata są w pracy.

Uczciliśmy Dzień Pluszowego Misia malując, przytulając i śpiewając :)

Dzień Seniora

14.11 to dzień, w którym powinniśmy szczególnie pamiętać o osobach starszych i ich potrzebach, odczuciach. Nasze przedszkolaki wcześniej, przez kilka dni, przygotowywały kartki dla Seniorów - Podopiecznych "Fundacji Wsparcie" w ramach projektu edukacyjnego "Szlachetnie i zdrowo z Małpką Iwoną".

Mamy nadzieję, że kartki z ciepłymi słowami od dzieci umiliły ten dzień wszystkim obdarowanym :)

Dzień Postaci z Bajek

5.11.2021r. nasza "Kraina Baśni" obchodziła Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia przenieśliśmy się do świata Kopciuszka, Elzy, Czerwonego Kapturka i wielu innych :)